Eğitimler,  uzun yıllardır  DGS Hazırlık eğitimleri veren, sınav formatına hakim uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.  Kullanılan tüm kaynaklar, deneme sınavları ve dersler sınav formatına  uygun olarak düzenlenmiştir ve alanlarında Türkiye'nin en iyileridir. Yapılacak olan deneme  sınavlarının tamamı Türkiye Geneli sınavlardır ve katılım oldukça yüksektir. Türkiyenin en iyi yayınları tarafından hazırlanmış olan Konu Anlatımlı Modüler setleri, yaprak testleri ve Türkiye Geneli Deneme sınavlarını öğrencilerimize ücretsiz olarak sunmakta, etütler ve ek dersler ile öğrencilerimizin başarısı hedeflenmektedir.

KPSS ve DGS  Eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizi arayın 0224 514 44 45

 

BAŞLAYACAK DGS KURSLARI ÖRNEK DERS GÜN VE SAATLERİ

HAFTA İÇİ AKŞAM

16 -23 EKİM 2017

 

Hafta İçi 2 Akşam

18:00-21:10

 

 

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) NEDİR?

 

        Dikey Geçiş Sınavı(DGS), ÖSYM tarafından her yıl Temmuz ayında yapılan bir sınavdır. Dikey Geçiş Sınavı ÖSYM tarafından yapılan en kolay sınavdır.  Bu sınava meslek yüksek okullarından mezun ya da mezun olacak  durumda olanlar ve Açık öğretim fakültelerinin önlisans bölümlerinden mezun ya da mezun olabilecek durumda olan  adaylar katılabilir. Sınava  katılabilmek için herhangi bir kısıtlama yoktur (Kaç yıl önce mezun olduğunuz önemli değildir. Yaş sınırlaması yoktur. Alttan ders veya staj gibi durumlarınız sınava katılmanıza engel değildir.)  DGS’de adaylara Sayısal Yetenek Testi’nde 60 soru Sözel Yetenek Testi’nde 60 soru olmak üzere toplam 120 soru yöneltilir. Sınav süresi 140 dakikadır.

 DGS’de verilen süre Sayısal Yetenek Testi’ndeki sayısal akıl yürütme(sayısal mantık) soruları ve Sözel Yetenek Testi’ndeki uzun paragraf ve sözel mantık soruları nedeniyle yeterli gelmemektedir. Bu yüzden DGS’ye hazırlanırken özel bir eğitim almak, soru tarzını, püf noktalarını ve pratik çözüm tekniklerini öğrenmek bu sınav için verilen süreyi en verimli düzeyde kullanabilmek için gereklidir.

 

 

 

 

 

Hakkımızda

Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Türkiye’nin farklı bölgelerine kadar ulaşmıştır. Temsilciliklerimizle en yaygın yabancı dil eğitim kurum olmaya devam ediyoruz. Amerikan Kültür Dil Okulları  yabancı dil eğitimini Türkiye’de ki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

EĞİTİmlerİMİZ

Bireysel İngilizce Eğitimleri

----------------------------------------------------

Kurumsal İngilizce Eğitimleri

----------------------------------------------------İngilizce Sınav Programları

----------------------------------------------------

Bireysel ve Kurumsal  Almanca

----------------------------------------------------

Diğer Sınav Hazırlık Programları

----------------------------------------------------

İLETİŞİM

Adres:

Eşrefdinçer Mah. Özkan Sokak No:4 Kat:1 . (Dereboyu Paşa Kırtasiye ve Onur Market Üstü Kat: 1)

 

Pk:16600 Gemlik Türkiye

 

 

Telefon: 0224 513 33 39

 E-mail: gemlik@amerikankultur.org.tr

Tüm hakları  Özel Gemlik Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursuna aittir.