Bilgi çağının, yeni bir dünyanın, okul sonrası eğitimin yeni adresiyiz!

 

Çocuklarımızın okul saatleri dışında meşgul oldukları faaliyetler düşünüldüğünde, okul sonrası programlara duyulan ihtiyaç ortadadır. Yurt dışında hemen hemen her ülkede uygulanan ‘’after school” (okul sonrası) programı ile çocuklarımıza Amerikan Kültür’de okul sonrası kaliteli zaman sunuyoruz. After School programı ile çocuklarımıza eğlenerek İngilizce öğrenebilecekleri, ödevlerini yapabilecekleri ve anlamlı etkileşimler kurabilecekleri bir ortam hazırladık. Bizler çocuklarımızı After School ile daima aktif tutmayı hedefliyoruz.

 

Programın İçeriği ve Uygulanması

 

Program 1. 2. 3. 4. 5. 6. ve 7. sınıf öğrencilerine yöneliktir. Okul Sonrası programlarımızda hafta içi ve hafta sonu grup alternatifleri  bulunmaktadır.  Veliler öğrencilerini kendileri getirebilir veya anlaşmalı oldukları servisler aracılığı ile kurs merkezimize ulaştırabilirler. (Talep edilmesi durumunda servis kurumumuz tarafından da sağlanabilmektedir.) After School ile hafta içi her gün çocuklarımıza günlük 2 saatlik İngilizce destek programı sunuyoruz. 2 saatlik İngilizce destek programında çocuklarımız speaking konusunda eğlenceli pratikler yapabilecek, anlamadığı konular ile ilgili öğretmenlerine danışabileceklerdir. İngilizce eğitiminin ardından günlük 1 saatlik After School programı ile çocuklarımız  ev ödevlerini daha sağlıklı bir ortamda yapacak ve sürekli ödev gözetimi halinde olacaklardır. After School programı öğrencilerimizin İngilizce destek ihtiyacına en iyi şekilde cevap vermektedir.

 

Bütün Dersler için Takviye Eğitimleri -

VR Gözlük Teknolojisi ile Ders Çalışma Alışkanlıkları Değişecek!

 

2. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm derslerin videolu olarak anlatıldığı bu defterler After School Amerikan Kültür olarak çocuklarımızın derslerine katkı sağlaması için oluşturulmuştur. VR gözlük uyumlu olan videolarımız ile öğrencilerimiz dilediği zaman dilediği yerde ders çalışabileceklerdir. Ders çalışmayı VR teknolojisi ile eğlenceli hale getirip çocuklarımızın ders çalışırken mutlu olmasını sağladık. After School Amerikan Kültür olarak çocuklarımızın okul sonrası kaliteli zaman geçirmesini bir hedef olarak belirledik. Bu programlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken Amerikan Kültür After School’lu olmak.

Amerikan Kültür İlköğretim Programları

 

GÜNCEL KAMPANYALAR İÇİN TIKLAYIM

 

İlköğretim Hafta Sonu  İngilizce

Kursları için Tıklayınız

 

Hakkımızda

Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Türkiye’nin farklı bölgelerine kadar ulaşmıştır. Temsilciliklerimizle en yaygın yabancı dil eğitim kurum olmaya devam ediyoruz. Amerikan Kültür Dil Okulları  yabancı dil eğitimini Türkiye’de ki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

EĞİTİmlerİMİZ

Bireysel İngilizce Eğitimleri

----------------------------------------------------

Kurumsal İngilizce Eğitimleri

----------------------------------------------------İngilizce Sınav Programları

----------------------------------------------------

Bireysel ve Kurumsal  Almanca

----------------------------------------------------

Diğer Sınav Hazırlık Programları

----------------------------------------------------

İLETİŞİM

Adres:

Eşrefdinçer Mah. Özkan Sokak No:4 Kat:1 . (Dereboyu Paşa Kırtasiye ve Onur Market Üstü Kat: 1)

 

Pk:16600 Gemlik Türkiye

 

 

Telefon: 0224 513 33 39

 E-mail: gemlik@amerikankultur.org.tr

Tüm hakları  Özel Gemlik Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursuna aittir.